MagazínŽena.sk
www.KuponyZdarma.sk

3 dôvody, pre ktoré sa oplatí kliknúť na Biano.sk

13. apríl 2017 autor Redakcia, kategória Zaujímavosti

Biano je projekt českej investičnej skupiny Miton, ktorý na Slovensku funguje od septembra roku 2016. Ide o webový portál s veľkým potenciálom, nakoľko…vlastne, prečo všetko prezrádzať naraz. Oboznámte sa s týmito tromi dôvodmi prečo sa Biano.sk oplatí navštíviť.

3 dôvody, pre ktoré sa oplatí kliknúť na Biano.sk

Správna adresa pre fanúšikov bývania a dizajnu
Biano je internetový katalóg, ktorý spája rôzne segmenty dizajnu a bývania. Nejde len o produktový katalóg, bezducho zobrazujúci tovar. Na Biano.sk môžete získať aj vhodnú inšpiráciu práve pre váš interiér, záhradu alebo dom či byt. Je skvelé, že v mnohých prípadoch vidíte produkty priamo použité v predstavovaných projektoch. To vám ponúka trochu iný, reálnejší pohľad na sortiment tovarov. Navyše, ak sa vám niektorý z návrhov páčil, môžete kontaktovať priamo jeho tvorcu – dizajnéra alebo architekta. To je práve to spojenie rôznych segmentov v praxi.

Biano sa oplatí aj inzerentom
Nie len pre návštevníkov je Biano zaujímavým kanálom. Atraktívnu platformu predstavuje tiež pre profesionálov – interiérové štúdiá, obchody, dizajnérov a architektov záhrad či domov. S Biano ich spolupracuje niekoľko stoviek a ďalší pribúdajú nie len vďaka tomu, že registrácia je zdarma. Biano aj pre týchto ľudí a firmy predstavuje zaujímavú platformu, kde chce byť každý. Len v januári 2017 Biano zaznamenalo celkovú návštevnosť presahujúcu 1,5 milióna návštevníkov. A projekt, ako aj návštevnosť, stále rastie.

Nakupovanie cez Biano je rýchle a pohodlné
To je absolútna pravda. Je tak aj vďaka tomu, že slovenská mutácia projektu aktuálne zobrazuje viac ako 420 000 produktov z viac ako 140 slovenských eshopov. Aby ste sa v tovare lepšie orientovali, sú vám k dispozícii rôzne variácie filtrov, mnohé presne šité na danú sortu produktov. Stropné svietidlá môžete, okrem základných vlastností ako cena, farba a podobne, filtrovať aj podľa štýlu, materiálu, doporučeného typu žiarovky alebo napätia. Nie tak bytový textil, ale ten už má zase svoje vlastné filtre.

Text a foto: PR