MagazínŽena.sk
www.KuponyZdarma.sk

5 tipov na kino novinky pre ženy na február 2018

11. február 2018 autor Redakcia, kategória Zdravie

Vonku padá sneh. Prebieha zasnežená zimná idylka, ktorá nám šepká, aby sme spomalili a plnohodnotne si užili čas strávený s blízkymi. Čo tak zájsť za dobrým filmom do vyhriateho kina a vyzobávať popcorn v kvalitnej spoločnosti? Aby ste vedeli, čo si pre nás pripravili tento mesiac filmári, inšpirujte sa našimi tipmi na kino premiéry.

5 tipov na kino novinky pre ženy na február 2018

5 tipov na kino novinky pre ženy na február 2018

Niť z prízrakov (Phantom´s Thread)

Reynolds Woodcock, vychytený módny návrhár, žil v čase vojny v Londýne a patril medzi spoločenskú elitu. Žena, ktorá obliekla jeho šaty, vyzerala vždy zvodne a iné dámy jej mohli len ticho závidieť. Perfekcionista v práci sa stáva v súkromí neznesiteľným a nikto okrem jeho sestry s ním vďaka jeho svojráznej povahe dobre nevychádzal. Spoznal sa so skromnou servírkou, ktorá mu počarovala natoľko, že jej ráznymi spôsobmi sa módny génius musel krotiť v rozmarných vrtochoch. Ako dopadne pikantný románik dvoch ľudí z rôznych spoločenských vrstiev?

Premiéra v kinách: 01. 02. 2018
Hodnotenie podľa CSFD: 79 %

Päťdesiat odtieňov slobody ( Fifty Shades Freed)

Finálna časť strhujúceho erotického filmu prichádza do kín. Anastasia a Christian  premenili nezáväzný vzťah na manželský sľub. Nielen Christianovi sa darí v kariére. Anastasia rozbehla biznis knižnej redaktorky a v práci sa jej darí rovnako dobre ako jej vplyvnému manželovi. Sado maso idylku preruší jej nebezpečný kolega, ktorý sa chce obom pomstiť za minulosť.

Premiéra v kinách: 08. 02. 2018
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Podoba vody ( The Shape of Water)

Elisa je nemá mladá žena, ktorá pracuje v laboratóriu. Vedci udržiavajú v skrytosti jedinečného vodného tvora, ktorý cíti, dýcha a žije. Elisa sa s ním spriatelí a pomôže mu utiecť zo stráženého objektu. Záhadný tvor sa dostane do ulíc a neuváženým správaním sa stáva pre obyvateľov nebezpečným. Zaslúži si smrť alebo ľudské porozumenie?

Premiéra v kinách: 15. 02. 2018
Hodnotenie podľa CSFD: 66 %

The Post: Aféra v Pentagone (The Post)

Meryl Streep hrá vo filme investigatívnu novinárku píšucu pred denník The New York Times. Tom Hanks ako jej kolega z denníka Washington Post sa jej rozhodne pomôcť a spolupracovať na chúlostivom prípade zverejnenia informácií počas vojny vo Vietname. Čo sa stane s novinármi vo chvíli, keď sa celý svet dozvie roky utajované informácie, ktoré mala vedieť iba americká vláda?

Premiéra v kinách: 22. 02. 2018
Hodnotenie podľa CSFD: 70 %

Miami (Miami)

Angela pracuje dlhé roky ako barová tanečnica. Anna, jej mladšia sestra, ju jedného večera stretne v klube, kde jej staršia sestra pracuje. Annu napadne agresívny muž. Angela jej zachráni život a od toho momentu sa stanú vernými priateľkami. Bok po boku si chránia vlastný chrbát pred  nepriateľským gangom, ktorému dlžia veľké peniaze. Nájdu sestry útočisko v živote?

Premiéra v kinách: 22. 02. 2018
Hodnotenia podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia