Disneyho zábavný park vás privedie k samovražde

Pochabý názor duševne labilného človeka, čo to v hlave nemá v poriadku? Tu je teória, ktorá to potvrdzuje. Každý, kto navštívil Disneyho zábavný park, absolvoval jazdu hlavnými 5 atrakciami. Strašidelný zámok je jedna z atrakcií, nie je tak vyčerpávajúco nudná, akoby ste mali vystáť dlhý rád len preto, aby ste si 48 sekúnd posedeli na Dumbovom chrbte (ten zlatý sloník s veľkými ušami).

Disneyho zábavný park vás privedie k samovražde

Podľa teórie, ktorú zverejnil portál Reddit – Executive, predstavuje zámok práve takúto požiadavku. Počas toho, ako odhaľujete všetky zákutia a tmavé rohy panského sídla, tvorcovia strašidelného zámku majú za cieľ dohnať vás k samovražde.

Prečo to berieme do úvahy?
Na začiatku obhliadky strašidelného zámku vás sprievodca upozorní, že tento zážitkový výlet vedie k ľudskej skaze. Rozprávanie pokračuje tým, ako sa návštevníci chytili do nastražených pascí v zámku. Poznáme len jeden spôsob úniku. Po chvíli sprievodca odhaľuje obesenú kostru, ktorá má slučku okolo nosa.

Na záver sa rozhovorí o tom, ako je jediným oslobodením práve zadusenie sa slučkou okolo nosa. Prekutávate zámok, obzeráte nehybných duchov, ktorí robia všeličo ( hlavne pôsobia strašidelne), a zrazu sprievodca zahlási: „ Ak sa rozhodnete nasledovať nás, skutočný záver vás čaká na konci prehliadky. ” Prejdete podkrovím.

Riziko nastane, keď pôjdete autom domov a začne pršať. S pochmúrnou náladou dorazíte domov a nie je vylúčené, že vyskočíte z okna na najvyššom poschodí. Vaším domovom sa stane cintorín. Nápadnou predzvesťou smrti môže byť figurína správcu cintorína s tupým výrazom, držiac v ruke lampáš. Vyzerá dosť strhane a budí v nás mrazivé pocity. Veríme, že sme vás veľmi nevyľakali.

Foto: ilustračné (flickr.com)