Doprajte svoju dieťatku maximálny luxus v kočíku Britax Römer

Každý rodič vie, že na výbere kočíka by si mal dať záležať. Dieťatko v ňom predsa nebude chodiť len na prechádzky, ale občas aj s vami do obchodu, a môže sa stať, že sa prvých pár mesiacov nevyspí nikde lepšie ako práve vo svojom kočíku. So značkou kočíkov Britax Römer budete spokojní, pretože funkčnosť a ich dizajn idú ruka v ruke.

Doprajte svoju dieťatku maximálny luxus v kočíku Britax Römer
Doprajte svoju dieťatku maximálny luxus v kočíku Britax Römer (Foto: PR)

Prečo u vás zvíťazí značka kočíkov Britax

Výrobky spoločnosti Britax Römer možno v uliciach pozorovať už vyše 20 rokov a aj jej hlavná filozofia spočíva práve v tom, aby boli detičky na cestách chránené, či už sa vezú v aute, alebo v kočíku. Vedeli ste, že značka Britax mala zhotovenú prvú detskú autosedačku už v roku 1966? Nemecké i britské dielne od toho času vyprodukovali množstvo kvalitných výrobkov, za ktorými stojí precízne spracovanie, dodržiavanie prísnych bezpečnostných štandardov a čisté línie, ktorým dáva prednosť mnoho rodičov. Nadčasový tvar a farby kočíkov Britax totiž presvedčili už mnohých. S kočíkmi nemáte problém prejsť po akomkoľvek teréne, zvládnuť mestské podmienky (kočíky Britax sú úzke) i cestovanie, a dokonca ponúkajú aj varianty kočíkov pre súrodencov. Ani vy nebudete mať problém nájsť ten najlepší kočík pre vaše potreby, či pôjde o hlboký, alebo športový.

Ešte viac pohodlia v kočíku Britax B-Motion 4 Plus

Je vaše dieťatko trocha väčšie než jeho rovesníci alebo sa rado v kočíku počas spánku rozťahuje? Značka kočíkov Britax vám aj v tomto vychádza v ústrety, no, samozrejme, nijako sa neznehodnotí dizajn či funkcie, pre ktoré ste sa do tejto značky zamilovali. Model Britax B-Motion 4 Plus už na prvý pohľad pôsobí väčšie, pretože má dlhšiu opierku pre chrbát, priestrannejší nákupný košík, a zároveň je schopný udržať aj viac ako 20 kg hmotnosti vášho dieťatka. Teraz sa potešili maminky všetkých malých papkáčov, ktorí rastú ako z vody.

Kočík Britax B-Motion 4 Plus veľmi ľahko prispôsobíte vašim potrebám. Raz na konštrukciu nasadíte autosedačku, raz športovú alebo hlbokú sedačku kočíka, a to v pozícii, aká sa páči vám alebo vášmu drobčekovi – v smere či protismere jazdy, so sklopenou či zdvihnutou opierkou chrbta, nôh alebo strieškou kočíka. Keďže kočík je skvele odpružený, zvládnete aj jazdu po neupravenom teréne bez toho, aby sa vaše dieťatko sťažovalo.

Doprajte svoju dieťatku maximálny luxus v kočíku Britax Römer
Doprajte svoju dieťatku maximálny luxus v kočíku Britax Römer (Foto: PR)

Prispôsobte si dizajn kočíkov Britax

Jednofarebný alebo radšej farebne kombinovaný? S kočíkmi Britax nebudete v uliciach šedými myškami a každému bude hneď jasné, že máte dokonalý vkus. Značka ponúka množstvo doplnkových komponentov ku kočíkom, a tak sa s dizajnom kočíka môžete skvelo zahrať. Plášte do dažďa, sieťky proti hmyzu, nánožníky, fusaky, to všetko si vyberiete podľa vášho gusta. V horúcich letných mesiacoch vám navyše model Britax B-Motion 4 Plus ponúka možnosť využiť sieťovú časť v zadnej časti kočíka, ktorá sa postará o ideálne prúdenie vzduchu v kočíku. Taký kočík ste vždy chceli!

Text:PR