MagazínŽena.sk
www.KuponyZdarma.sk

Módne trendy na túto zimu

17. december 2015 autor Redakcia, kategória Móda a krása

Je zaujímavé, aký je svet rôznorodý. A to je iba dobre, pretože, keby nebol, bola by to obrovská nuda. Napríklad malí chlapci sa zaujímajú o zbrane, dievčatá sa radšej hrajú s bábikami. A táto rozdielnosť medzi ženským a mužským pohlavím nás sprevádza celý život. Asi preto nás muži tak priťahujú, lebo sú iní ako my a doplnia to, čo nám chýba. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa okrem seba chceme páčiť aj tým zarasteným čudám. Preto si zakladáme na peknom oblečení. A aké sú hlavné trendy tejto zimnej sezóny?

Módne trendy na túto zimu

Dajte si záležať na farbe
Aj kúsok, ktorý sa vám nepáči v zelenej farbe, môže vyzerať v inej úplne dokonale. Viete, ktorá farba sa môže pýšiť titulom „farba roka 2015“? Je to vínová farba, presnejšie odtieň marsala. Elegantná, minimalistická, tajomná a zároveň neodolateľná. Musíte byť však na pozore, vyberajte dámske oblečenie v tejto farbe s rozumom, aby ste to neprehnali. Ideálne je mať na sebe vždy jeden, maximálne dva kúsky. Veľmi pekne vyzerajú, keď ich skombinujete s tmavomodrou alebo ťavou farbou.

Vojenský trend pokračuje
Vojenský trend tu s nami pochoduje už dlhšie. V lete to boli vojenské saká, na jeseň vojenské bombery a teraz na zimu sú to dlhšie kabáty. Ideálne vo vojenskej zelenej alebo v khaki farbe s výraznými mosadznými či zlatými gombíkmi. Nemusíte sa báť ani nášiviek na ramenách, hoci nie ste generál, jeho hodnosť na ramenách môžete mať bez toho, aby ste išli pred vojenský tribunál. A vyzerá to skutočne pekne.

Zamat a kožušina
Čo poviete na zamat? Zaujímavý materiál, elegantný a zároveň hrejivý, ideálny na zimu. Nemusíte sa báť vybrať dámske svetre, blúzky či saká z tohto materiálu. Kožušiny, hlavne v bielej farbe, zažívajú tiež veľkú renesanciu. Samozrejme, že umelé, spoločnosť sa posunula už natoľko, že dokáže každý materiál nahradiť šetrnejším k prírode. Siahnite po ktoromkoľvek tomto kúsku a zažiarte počas zimy.

Text: PR, foto: ilustračné (flickr.com)