Najrôznejšie formy a formičky na pečenie

Či už chceme alebo nie, pomaly sa blíži čas Vianoc. V obchodoch pomaly objavujeme vianočné ozdoby. Síce pečenie koláčikov a zákuskov riešime v tomto slávnostnom období možno o trochu viac, je to samozrejme aj celoročná záležitosť. Kto by sa predsa len netešil na koláčiky či torty i mimo času Vianoc? Vianočné recepty môže oprášiť aj počas roka. Poradíme najrôznejšie formy a formičky na pečenie, ktoré budú milovať deti aj dospelí.

Farebné a hravé zároveň

Chcete do svojho pečenia priniesť aj trochu dôvtipu a premeniť klasiku na niečo originálne, vtipné a hravé? Potom zaručene siahnite a pozrite na silikónové formičky. Vaše ratolesti budú nadšené z koláčikov v tvare kvietkov, srdiečka, hviezdičky, mašličky a ďalších. Tieto hravé tvary do vašej kuchyne prinesú niečo nové, nepoznané a z nudnej nedeľnej sladkej odmeny sa stane niečo originálne a milé. Zamilujú si to určite aj dospelí.

Zdroj: eshop.tescoma.sk
Formičky na pečenie (Zdroj: eshop.tescoma.sk)

Rôzne tvary a prevedenia

Kto z nás netúži po chutnej osviežujúcej narodeninovej torte? Eshop Tescoma vám je k dispozícii aj v prípade, že na chutnom darčeku chcete zapracovať práve vy! Torta však nemusí byť vyložene iba okrúhleho tvaru. Formy na torty môžu byť dokonca aj štvorcové či obdĺžnikové. Buďte originálny, ani v tomto prípade sa predsa predstavivosti medze nekladú. Ohúrte oslávenca vlastnoručne upečenou výbornou tortou, ktorá bude i neobvyklého tvaru! Tá predsa chutí o to lepšie, pretože je pečená s láskou. Navyše tým ešte ušetríte na drahých hotových sladkých výrobkoch z obchodu.

Zdroj: eshop.tescoma.sk
Formy na pečenie (Zdroj: eshop.tescoma.sk)

Pečenie vás nikdy nebavilo viac? Presne o tom sú rôzne vtipné formičky či tortové formy. Tie urobia aj z nudného a pre niektorých povinného pečenia radosť. Ak uvidíte to nadšenie v tvárach vašich blízkych, ktorí si na nich budú pochutnávať, pochopíte!

Text: PR