Nebola to láska iba vášeň

Nevedela som si predstaviť sex bez lásky… bez tej túžby a bez toho, aby som toho druhého poznala. Ale stalo sa. Každý v živote raz okúsi niečo nové. A ja som to práve urobila. Hoci mám priateľa. Bol to iba úlet. Úlet na ktorý ale nikdy nezabudnem. Niečo totižto v tom chlapovi z erotického privátu bolo.

Nebola to láska iba vášeň

Je to môj kolega. Mladší sympatický blondiak. Vyzerá naozaj skvele. Vždy keď som ho v práci uvidela, tak nejako ma strašne priťahoval. Ani neviem prečo. Mám priateľa a ľúbim ho, ale toto bolo o niečom inom. Bola to iba chémia, ktorá medzi nami vládla. Občas sme si napísali, ale iba kolegovia, nakoľko sa z nás stali dobrý kamaráti. Raz sme sa dohodli, že skočíme na nákupy a potom si niekde sadnúť a pokecať…. trochu sa to ale zvrtlo. Sedeli sme na vínku a nežne sa dotýkal mojej ruky. Neodtiahla som sa a ani neviem prečo. Uprene sa na mňa pozeral a ja som jednoducho nemohla odolať. Začal sa ku mne približovať. Dotýkali sme sa nosmi a jeho dych som cítila na mojej tvári. Nepobozkal ma však. Aj keď k tomu nechýbalo veľa. Bar zavierali, bolo niečo po polnoci a tak sme sa vybrali do ulíc. Našli sme si jednu tajnú ulicu. Chytil ma za ruku a pritiahol si ma k sebe. Konečne sme naše pery spojili. Bol to vášnivý bozk. Jeden bozk sa však zmenil, na obrovské množstvo vášnivých bozkov. Opýtal sa, či by som na chvíľu nechcela ísť ku nemu. Prikývla som a tak sme sa vybrali. Pozerali sme film, ani neviem aký pretože neustále som sa dívala do jeho očí… a prišlo to. Vášnivé bozky, obchytávanie. Nevedela som si pomôcť. Ani som neuvedomila a už som ležala vedľa neho nahá. Dotýkal sa ma nežne a uprene sa na mňa pozeral. Tak dokonalý bol.

Začala som ho bozkávať na hrudi. Prešla som až dole k jeho penisu. Ten už vztýčene na mňa pozeral. Tiekli s neho kvapôčky lásky, ktoré som sladko olízala. Vzdychol od vzrušenia. Bol celý bez seba. Začala som najprv olizovať jeho čepku. Postupne som sa dostala k celému penisu a vložila si ho do úst. Najprv som olízala a potom som ho začala fajčiť. Chvíľu nežne a potom drsne. Vytiahol ma hore a ľahla som si. Roztiahol mi nohy a jemnými bozkami, ktorými obdarúval moje stehná sa presunul až k mojej vagíne. Jemne dýchal, telom mi prešla veľká vlna vzrušenia. Pozrel sa na mňa a a nič nerobil. Najprv iba na ňu dýchal. Potom jazykom opatrne prešiel po klitorise. Telo sa mi začalo triasť. Tak veľmi som túžila, aby sa konečne do toho poriadne oprel. Netrvalo dlho a začal ma poriadne lízať. Olízal si prst a strčil mi ho dnu. Postupne pridal aj druhý a neustále ma pri tom lízal. Tesne pred mojim orgazmom prestal a uškrnul sa na mňa… vyšiel hore a začal ma bozkávať. Dal penis dnu. Zasunul ho úplne do hĺbky. Obidvaja sme vzdychli. Začal prirážať. Pretočil ma na seba, takže teraz som bola hore ja. Sadla som si na jeho penis a začala som robiť krúživé pohyby. Najprv pomaly a potom rýchlejšie. Rukami ma chytil za prsia. Stláčal ich, potom sa ku nim presunul ústami a začal mi lízať bradavky. Začal mi bozkávať prsia. Stále sa presúval raz k jednému a potom naspäť k druhému. Neustále som pri tom narážala na jeho penis. Bola som vlhká, neskutočne vzrušená a túžila som už zažiť orgazmus. Kľakla som si na kolená a on ma buchol po zadku. Vrazil do mojej vagíny svoj penis a opäť ma buchol po zadku. Vytiahol ma hore a neustále mal penis v mojej vagíne. Chytil ma za prsia a začala ma bozkávať na krku. Bolo to dokonalé. Zahryzol mi do ucha, občas mi niečo šepol. Bol to ako sen. Taký dokonalý sex som v živote nezažila.

Nebola to láska iba vášeň

Opäť som si ľahla na chrbát a on išiel hore. Penis nedal dnu, nechal ho aby sa dotýkal mojej mušličky zvrchu. Bozkami obšťastňoval moje telo. Zrazu ho dal dnu. Prirazil… a opäť prirazil. Začal zrýchľovať, bola som naozaj úplne mimo. Vzdychala som… triasla som sa… zažila som ten najlepší orgazmus. Krátko po tom, vytiahol penis a vystriekal sa priamo na mňa. Unavene si ľahol na posteľ a pritiahol si ma do objatia. Pobozkal ma na čelo a zaželal mi dobrú noc. Vedela som, že to čo som urobila nebolo správne. Ale v daný moment som to urobiť chcela. A bolo to niečo úžasné. Niečo neuveriteľné. Hoci v tom nebola láska. Bola to iba fyzická príťažlivosť, túžba a vášeň po tom druhom. A v tento večer táto túžba zvíťazila. Zvíťazila nad všetkým. Dokonca aj nad láskou. Nad hrdosťou, čnosťou. V podstate nad všetkým. Bolo to niečo, čo som nevedela ovládať. Pri ňom som sa vôbec nevedela ovládať. To on za to mohol… bol taký neodolateľný a keby som tento večer mala prežiť znova, znova zažiť taký sex v Košiciach, stalo by sa toto isté. Pretože jemu by som určite neodolala.

Text a foto: PR