MagazínŽena.sk
www.KuponyZdarma.sk

Plánujete záhradnú oslavu, skladací altánok to vyrieši za vás

25. jún 2017 autor Redakcia, kategória Voľný čas

Nastalo obdobie, kedy si človek plánuje dopriať aj trochu viac slnečných lúčov a nadýchať sa čerstvého vzduchu. To znamená, že zo svojich obývačiek sa presuniete na záhradu, kde si pripravíte ideálne podmienky na podobný luxus, ktorý máte v interiéri. Pokiaľ by ste si mysleli, že vždy musíte mať k tomuto účelu postavený klasický altánok, mýlite sa. Dnes sú moderné aj iné riešenia.

Plánujete záhradnú oslavu, skladací altánok to vyrieši za vás

Záhradný stan nesmie chýbať v žiadnej záhrade

Vďaka tejto novinke si vychutnáte pohodové chvíle a posedenie v tomto prostredí naozaj naplno. Dôležité je, že vás pri tom nebude obmedzovať ani žiadne počasie. Rozmery týchto stanov sú rôzne a nemusíte sa teda obmedzovať konkrétnou veľkosťou priestoru.

Využívanie záhradného stanu je širokospektrálne. Vidieť ho môžete na rybolove, pri poľovníctve, tiež pri vinobraní zbere konkrétneho ovocia, samozrejme, že aj pri predaji a propagácii danej spoločnosti a jej služieb.

Dokonalý servis skladacieho stanu

Výhodou záhradných stanov je, že sa veľmi dobre prenášajú, sú flexibilné, ľahké v konštrukcii a zároveň pevné. Forma skladacieho stanu je vyrobená zo špeciálnej oceľovej konštrukcie. Nepodlieha ani korózii a poškodeniu pri manipulácii.
Rozkladací stan využíva automatický mechanizmus skladania a rozkladania, vďaka čomu zvládne jeho manipuláciu aj jedna osoba.

Pokiaľ teda premýšľate nad tým, ako si na svojej záhrade urobiť v najbližšej dobe párty a nechcete, aby vás prekvapilo nepríjemné počasie, môžete si objednať túto novinku. Jednoduchá manipulácia a použitie vo všetkých podmienkach vás presvedčia o výhodnosti tohto rozhodnutia, ktoré plánujete urobiť.

Text a foto: PR