Prekvapte tričkom s vtipnou potlačou

V obliekaní vládne určitá etiketa a pravidlá, ktoré by sa mali v prípade príchodu do spoločnosti dodržiavať. Pokiaľ sa ale neplánujete zúčastniť tejto plesovej sezóny, nič nepokazíte ani kreatívnym tričkom.

Prekvapte tričkom s vtipnou potlačou
Prekvapte tričkom s vtipnou potlačou (Foto: bastard.sk)

Žena sa do spoločnosti oblieka tak, aby ladila so svojím partnerom. V tomto smere tak urobiť môžete, pretože spolu so zaujímavým dámskym tričkom si ľahko objednáte aj jeden kus pre svojho partnera.

Na každú príležitosť

Ženy si vydobyli právo na nohavice už pred osemdesiatimi rokmi. Pred päťdesiatimi rokmi by sa síce pre tento krok neodvážili, ale dnes, sú praktické do práce, na cesty aj na voľný čas. A k nim vám postačí tričko s potlačou celkom určite. Nohavicový kostým odložte na trošku slávnostnejšie príležitosti. Na popoludňajšie párty alebo na večierky sa môžete vybrať v tomto tričku.

Dokonalý outfit

Sukňa sa od 90. rokov nosí prakticky vo všetkých dĺžkach. Tá správna závisí skôr na charaktere postavy alebo na spoločenskej príležitosti. Ak chcete byť ale štýlová a originálna, kúpte si tričko s potlačou, ktorým pobavíte naozaj všetkých, s ktorými prídete do kontaktu.

Tričko je formálnym odevom, ktorým nič nepokazíte. Na rozdiel od klasickej košele a blúzky sú viac športovejšie a uvoľnené. Ležérny štýl, ktorý sa doplní elegantnou obuvou sa dnes cení naozaj vysoko.

Celosvetovo najobľúbenejšia časť odevu

Tričko je pravdepodobne najobľúbenejší vrchný odev na celom svete. V rôznych štýloch, farbách a veľkostiach je doslova určené pre každého. Žiadne gombíky, vrecká a výrazné stehy. To bol najväčší dôvod, prečo sa tričko stalo tak rýchlo obľúbené. Kvalitný materiál, ktorý je vzdušný a zároveň si zachováva svoje vlastnosti. Také bude vaše nové vtipné tričko s potlačou, ktoré pobaví priateľov a známych, ktorí ho budú chcieť tiež.

Text: PR