Sedací vak namiesto kresla do obývačky aj detskej izby

Nie a nie si nájsť pohodlné miesto na sedenie? Ešteže interiéroví dizajnéri neustále niečo vymýšľajú, a tak vzniká nábytok, ktorý priam láka k tomu, aby sme ho vyskúšali. Aj vy ste už aspoň raz zatúžili leňošiť na sedacom vaku?

sedacie vaky mojnabytok.sk

Sedací vak ako ideálny darček pre deti
Nefalšovanej detskej radosti sa nevyrovná nič. Určite si spomínate na tie iskričky v očiach a úsmev od ucha k uchu na Vianoce, Mikuláša, Deň detí alebo i v deň narodenín. Niekedy však treba pri výbere darčeka improvizovať, iba tak sa dá dosiahnuť moment veľkého prekvapenia. Keď dieťa vie, že má čakať bábiku, prekvapí sa iba z jej vzhľadu. No keď sa v jeho izbe z ničoho nič zjaví nový kus nábytku, je to celkom iná senzácia. Nie je vôbec pravda, že deti sa tešia len zo sladkostí, zvieratiek alebo hračiek.

Zaobstarajte im do detskej izby moderný sedací vak, v ktorom môžu sledovať rozprávky, čítať hračkám knižky alebo sa učiť do školy. Detské sedacie vaky sú odolné, a tak ich budú vaši drobci bez obáv prenášať z izby do izby, ako sa im práve hodí. Nie sú ťažké, ale keby predsa, dajú sa aj šúchať po zemi. Obľúbeným variantom sedacích vakov pre deti sú napríklad kožené vaky v tvare lopty, ktoré tešia rovnako dievčatá, ako i chlapcov a sú dostupné v mnohých farebných kombináciách. Stačí len vkĺznuť do vaku, a ten sa už vytvaruje podľa potrieb. Niekomu robí radosť aj to, že si sedací vak vopred vytvaruje rukami.

Zaujímavý prvok miestnosti? Skúste sedacie vaky!
Obývačky, moderné pracovne, ale i študentské izby často kričia po netradičnom doplnku, ktorý ich osvieži a dodá im svojský štýl. Niekedy to nie je ani tak o tom, ako bude tento doplnok vyzerať, ale na čo bude slúžiť. Keď si treba vybrať medzi kreslom alebo sedacím vakom, mnohí si vyberú práve druhú možnosť. Je to preto, že sedací vak vo vašej domácnosti nemusí mať vôbec svoje pevné miesto. Jednoducho si ho položíte tam, kde práve potrebujete – pred televízor, ku kávovému stolíku, k polici s knihami.

Prišla k vám návšteva a nemáte ju kde usadiť, lebo vás je v miestnosti veľa? Sedacie vaky nenahradia len často rozmerovo veľké kreslá, ale tiež taburetky, a najlepšou správou je, že sú k dispozícii aj v mnohých elegantných prevedeniach, ktoré budú rozhodne plniť výrazný dekoračný prvok v miestnosti.

Tvarovateľné relaxačné kreslá s vysokými opierkami i menšie sedacie vaky s vysokými alebo nízkymi opierkami svojimi pohodlnými tvarmi a materiálovým spracovaním rozmaznajú každého bez ohľadu na pohlavie alebo vek. Bolo by veľmi ťažké v sedacom vaku i zadriemať? Vyskúšajte si to sami…

Text: PR, zdroj obrázka: pixabay.com