Štýlové teplákové súpravy – buďte elegantná a sexi aj v pohodlí vášho domova!

Slovné spojenie tepláková súprava v nás doslova evokuje domáce leňošenie a pekne strávený večer s horúcou čokoládou v ruke. V posledných rokoch zaznamenali teplákové súpravy skutočne veľký boom a už nie sú len pohodlným oblečením, ktoré nosíme za stenami nášho domova, ale odvážnejšie z nás ich dokonca nosia aj na bežné nosenie. Prinášame Vám zopár zaujímavých inšpirácií, ako si vybrať tú správnu súpravu a zostať štýlová a krásna aj v teplákoch.

Štýlové teplákové súpravy – buďte elegantná a sexi aj v pohodlí vášho domova!
Štýlové teplákové súpravy – buďte elegantná a sexi aj v pohodlí vášho domova! (zdroj: Look Studio / Shutterstock.com)

Podľa čoho si vyberať?

Či už sa chystáte nosiť teplákovú súpravu na športovanie, alebo ako domáci odev, prvou a zrejme najdôležitejšou vlastnosťou je pohodlnosť. Príjemný materiál môžeme cítiť už na dotyk.

Hlavným kritériom stále zostáva výber materiálu, odporúča sa predovšetkým bavlna. Vedzte, že sa oplatí investovať do kvalitných materiálov, pretože navodia príjemný pocit komfortu.

Teplejší materiál teplákovej súpravy vás príjemne zahreje najmä v sychravých dňoch. V letných mesiacoch môžete nahradiť teplákovú mikinu napríklad originálnym tričkom s potlačou, ktoré dodá vášmu domácemu oblečeniu elegantnosť a šmrnc.

Zostaňte elegantná a krásna aj doma

Ležérne oblečenie je súčasťou pravdepodobne každého šatníka. Nemusí však predstavovať len tie obrovské voľné tepláky a veľké rozťahané tričko. Vyberte si správnu veľkosť, ktorá napriek tomu, že ide o tepláky, zvýrazní vašu ženskú siluetu.

V súčasnosti najviac letia práve jednofarebné kombinácie, ktoré môžete doplniť decentným tričkom. Ak máte teplákových súprav viacero, farebne kombinovať ich môžete aj medzi sebou, čím docielite zaujímavé farebné prepojenie.

Ak chcete jednofarebnú teplákovú súpravu niečím oživiť, urobte tak napríklad farebnou šatkou namiesto opasku, alebo veselými ponožkami. Veľmi obľúbeným kúskom na pohodlné domáce nosenie sa stali aj tričká s nápisom, ktoré sú naozaj štýlové. V lete môže vaše domáce oblečenie zahŕňať vtipné tričko a v chladných dňoch pridajte aj teplú mikinu či pletený sveter.

Veríme, že sa v teplákovej súprave budete cítiť príjemne a domáce leňošenie si vychutnáte skutočne naplno.

Komerčný článok