Trend 2020/2021 – dámske bundy s kovovým leskom

Kovový lesk na oblečení je momentálne horúcim módnym hitom. Prehliadkové móla sú plné inšpirácií, ako si rozžiariť šedé dni sychravého počasia a ani v roku 2021 sa tento čoraz populárnejší trend nikam nevytratí. Dámske prešívané bundy s kovovým leskom by ste túto sezónu teda rozhodne nemali obchádzať, skôr naopak!

Trend 2020/2021 - dámske bundy s kovovým leskom
Trend 2020/2021 – dámske bundy s kovovým leskom (zdroj: komerčný článok)

Práve teraz je ideálny čas na to, aby ste oslňovali lesklým a kreatívnym outfitom, vďaka ktorému sa budete každý deň cítiť výnimočne. S metalickou bundou sa môžete premeniť napríklad na rock’n’rollovú kráľovnú alebo vyskúšať disko look či ďalšie štýly. Inšpirujte sa, čo aktuálne letí, aj mnohé celebrity si tento trend zamilovali.

S čím nosiť bundu s kovovým leskom?

Možno sa bojíte, že kovový lesk je pre vás príliš extravagantný, alebo sa takéto nápadné bundy ťažko kombinujú. Metalické odtiene sú samy o sebe veľmi výrazné, takže ak len začínate prepadať tomuto trendu, skúste najskôr vyskúšať jednoduché kombinácie: ku metalickej bunde si vezmite čierne nohavice, sukne či legíny a výsledok bude fantastický. Nebojte sa ani pastelových farieb, ktoré zjemnia celkový vzhľad a navodia dojem elegantnej dámy so závideniahodným pôvabom. Riešením je aj tlmený kovový vzhľad bundy.

Kovový lesk na takej veľkej ploche, akou je bunda, na seba okamžite strhne všetku pozornosť. Nechajte ho naplno vyniknúť a zvyšok outfitu vyberajte v neutrálnych farbách, aby ste netrieštili pozornosť. Bielou farbou nemôžete nič pokaziť, pretože dokáže výborne doplniť lesk kovového efektu a dosiahnete krásny, harmonický a veľmi moderný vzhľad. Aj rifle vyzerajú k prešívanej bunde s kovovým efektom veľmi dobre.

Pre tie najodvážnejšie sú možné aj naozaj neprehliadnuteľné kombinácie: metalická bunda s leopardími šatami a doplnkami v neutrálnych farbách. Alebo si trúfate doplniť bundu s kovovým leskom aj s ďalším metalickým prvkom – napríklad kabelkou, topánkami alebo topom? Prečo nie, sebavedomo vykročte do ulíc!

Čomu sa naopak radšej vyhnúť

Chystáte sa na tematický večierok alebo bláznivú párty? Ak nie, tak sa snažte bundu s kovovým leskom do outfitu zakomponovať tak, aby pôsobila súčasným dojmom. Stylingy ako vytrhnuté z predchádzajúcich desaťročí nemusia pristať každej a ani nie sú vhodné na každodenné nosenie a už vonkoncom nie do práce.

Ak máte v pláne vytiahnuť zo skrine metalickú bundu počas bežného dňa, radšej ako neónovo žiarivé odtiene žltej, zelenej či ružovej k nej zvoľte oblečenie v neutrálnych farbách, aby ste nepôsobili príliš prekombinovane.

Kde hľadať moderné a štýlové bundy s kovovým leskom?

Rozhodli ste sa, že dáte metalickým bundám šancu? Výborne! Internet ponúka more možností. Aby sme vám uľahčili pátranie, nemusíte nikam chodiť a prehľadávať obchody, odporúčame vám pozrieť si aktuálnu ponuku internetového obchodu Bolf.sk. Nájdete tam okúzľujúce modely dámskych búnd za bezkonkurečné ceny, ktorým sa nedá odolať:
https://bolf.sk/slo_m_Damska-moda_Damske-bundy-11401.html

Tak čo, vybrali ste si už tú svoju metalickú bundu?

Komerčný článok