Zahrejte sa v luxusnom športovom oblečení

Zima je už tu a naše telo sa na jej podmienky ešte len bude musieť prispôsobiť. Teplotný komfort v interiéri však nie je v tomto ročnom období len o veľkom prekurovaní miestností. Aby ste sa zahriali, je vhodné sa aj adekvátne obliecť.

Zahrejte sa v luxusnom športovom oblečení
Zahrejte sa v luxusnom športovom oblečení (Foto: unsplash.com)

Skúste sa vyhnúť zbytočnému vrstveniu oblečenia a doprajte si potrebný komfort s využitím krásnej dámskej mikiny.

Ako si vybrať kvalitnú mikinu?

Nie je to pracovný odev, ktorý by mal byť odolný proti extrémne vysokým a nízkym teplotám. Nemal by vás chrániť ani pred chemikáliami. Určitú ochrannú funkciu má však každý jeden odev. V mikine sa budete cítiť teplo, bez nutnosti obliekania si niekoľkých ďalších vrstiev.

Dobré pánske mikiny by mali byť strihovo vyhovujúce normám veľkostnej tabuľky. Mali by byť z pevného materiálu. Ideálne s čo najväčším obsahom prírodných vlákien doplnených syntetikou. Nemali by byť na nej viditeľné švy a iné nedokonalosti.

Pokiaľ ide o zariadenie šatníka v chladnom období, štýlová mikina je príležitosť vyniknúť bez straty tepla a pohodlia. Ako trend, si mikiny s kapucňou začali získavať popularitu relatívne nedávno.

Ktoré farby sú ideálne?

Čierna je takmer univerzálna farba, ľahko sa kombinuje so všetkými ostatnými doplnkami odevu, vďaka čomu je ideálna aj pre každodenný štýl.

Modrá je ďalším obľúbeným trendom u pánov, skúste ju skombinovať s denimovou bundou a čiernymi džínsami. Kým mikina a džínsová bunda majú relatívne podobnú farbu, rozdiely v textúre medzi bavlnou a džínsami dodajú odevu trochu hĺbky. Jedna z najlepších farieb je aj šedá, ktorú si môžete obliecť ku všetkému.

Nezabudnite ani na tvar vášho tela. Vyberajte si nie príliš tesné ani voľné strihy. Zlatá stredná cesta zaistí, aby bola vaša postava v novej pánskej alebo dámskej mikine dokonalá.

Text:PR