5 tipov na kino novinky pre ženy na január 2018

Prišiel k nám nový rok a pri tejto príležitosti Vám chceme zaželať veľa zdravia, šťastia, lásky, rodinnej pohody a úspechov v roku 2018. Aby ste v novom kalendárnom roku mohli vypnúť z práce a kolotoča povinností, pokojne zájdite do kina – aj tento mesiac sa môžete tešiť na kvalitné filmové novinky!

5 tipov na kino novinky pre ženy na január 2018
5 tipov na kino novinky pre ženy na január 2018

Coco (Coco)

Miguel je talentovaný chlapec, ktorý si túži splniť svoj detský sen a ísť v šľapajach obľúbeného speváka Ernesta de la Cruz. Z bežného života ho vytrhne cesta do ríše mŕtvych, kde je všetko inak a malý chlapec odhalí záhadu svojej rodiny.

Premiéra v kinách: 04. 01. 2018
Hodnotenie podľa CSFD: 89 %

Insidious: Posledný kľúč (Insidious: The Last Key)

Psychologička Elise sa vo svojej práci špecializuje na paranormálne javy. Dlhé roky žila mimo domova, preto sa vracia do starého domu po rodičoch. To, čo na ňu čaká v zdedenej nehnuteľnosti ju navždy poznačí a nie je isté, či z domu vyjde ako živá bytosť. Podarí sa odhodlanej žene prežiť navzdory temným silám, ktoré bývajú v dome?

Premiéra v kinách: 04. 01. 2018
Hodnotenie podľa CSFD: 70 %

Molly a jej hra (Molly´s Game)

Molly Bloomová je úspešná žena, ktorá má v živote šťastie a dobrý nos na príležitosti v živote. Lyžovanie sa rozhodne zavesiť na klinec a pustí sa do podnikania s hazardnými hrami. Podarí sa jej vytvoriť veľkú sieť herní a hracích sál, kam chodia samé slávne osobnosti a ruská mafia. Polícia sa o ňu začne zaujímať, keď jej finančný obnos z podnikania bude presahovať závratnú sumu peňazí. Molly hrozí väzenie, preto sa rozhodne rozpovedať skutočný príbeh o biznise, v ktorom dlhé roky fungovala.

Premiéra v kinách: 04. 01. 2018
Hodnotenie podľa CSFD: 81 %

Najtemnejšia hodina (Darkest Hour)

Winston Churchill sa stal jedným z najvýznamnejších svetových politikov, akí sa v minulom storočí narodili. Film odhaľuje politický i zákulisný život kľúčového diplomata počas vojnovej expanzie Nemecka v druhej svetovej vojne a odpovede Ameriky na nemecké útoky.

Premiéra v kinách: 08. 01. 2018
Hodnotenie podľa CSFD: 86 %

Dvojitý milenec (L´amant double)

Chloe má pokojný a vydarený vzťah s Paulom. Partneri sa rozhodnú pre spoločné bývanie a odvtedy si Chloe nie je ničím istá. Čo pred ňou Paul tají? Má naozaj dvojča, ktoré vída po uliciach? Je Paul tým, za koho sa na verejnosti prezentuje? Chloe musí zistiť celú pravdu skôr ako príde o rozum.

Premiéra v kinách: 11. 01. 2018
Hodnotenie podľa CSFD: 65 %