5 tipov na kino novinky pre ženy na január 2016

Privítajme Nový rok 2016 s radosťou v srdci, pokojným svedomím, čistou mysľou a láskou v živote. Predpokladáme, že s príchodom nového kalendárneho roka ste si zobrali k srdcu zlepšiť vzťahy, udržiavať sa vo forme, pracovať na svojom kariérnom úspechu, byť spokojná a nájsť si viac času na oddych. Máme pre Vás senzačný tip na voľné poobedia alebo večery- pozrieť si inšpiratívny film, zamyslieť sa nad tým, ako aplikovať hlavnú myšlienku do bežnej praxe a vychutnať si prítomnosť- tu a teraz. Aby ste neboli ukrátené, vybrali sme hneď 5 filmových chuťoviek.

Už teraz mi chýbaš (Miss You Already)

Joy

Hlavná hrdinka Joy je ambiciózna žena, ktorá dokáže zmanažovať nielen svoju rodinu, ale aj kariérny život. Životné opraty má pevne v rukách, nebojí sa neúspechu a ide za svojím cieľom stať sa úspešnou obchodníčkou v tvrdom svete plnom podrazov, klamstiev, zrady, osobného bankrotu a pádov. S akou revolučnou novinkou príde na obchodný trh? Sledujte a inšpirujte sa inovatívnym patentom na život.
Premiéra v kinách: 07.01.2016
Hodnotenie podľa CSFD: 66 %

VIDEO: Trailer – Joy

Už teraz mi chýbaš (Miss You Already)

Milly a Jess sú nerozlučné priateľky od detstva. Kamarátili sa ako malé dievčatká, písali zamilované lístočky prvým láskam, prežili bujarú premenu z dievčaťa na ženu, užívali si študentský život plnými dúškami. Život rozhodne nie je jednoduchý a Jess to veľmi rýchlo zistí. Diagnostikujú jej rakovinu prsníka. Zatiaľ čo Jess prechádza najhorším obdobím svojho života, Milly sa podarí otehotnieť a s manželom sa teší na príchod bábätka. Bude ich priateľstvo naďalej také silné a dokáže podržať jedna druhú?
Premiéra v kinách: 14.01.2016
Hodnotenie podľa CSFD: 71 %

VIDEO: Trailer – Už teraz mi chýbaš (Miss You Already)

O kuratách a ľuďoch (Mænd og høns)

Otec povie svojim dvom synom na smrteľnej posteli krutú pravdu, ktorú im celý život nedokázal povedať- bratia boli adoptovaní. Skutočným otcom Eliasa a Gabriela je Evelio Thanatos- popredný výskumný vedec. Po smrti otca, ktorého poznali sa vyberú spoznať biologickú rodinu na ostrov Ork. Bratia sú na míle odlišní od nevlastných súrodencov. Elias a Gabriel žijú dominantným urbanistickým štýlom, zatiaľčo ich nevlastní súrodenci sú neotesaní sedliaci, ktorí žijú na statku. Nájdu ku sebe cestu a bude z nich skutočná rodina? Tešíme sa na koniec filmu!
Premiéra v kinách: 21.01.2016
Hodnotenie podľa CSFD: 72 %

VIDEO: Trailer – O kuratách a ľuďoch (Mænd og høns)

Lída Baarová (Devil’s Mistress)

Česká herečka sa vypracuje z nikoho na niekoho a z obyčajnej herečky sa stane diva, ktorá pomotá hlavu najvyšším nemeckým esám v nacistickom Nemecku. Prijme pozvanie do európskeho Holywoodu v Babelsbergu. Stretáva sa s Hitlerom a Frohlichom. Frohlicha, vplyvného a charizmatického muža, ktorého obdivujú všetky ženy v Nemecku, opantá svojou krásou a zvodnosťou. Žije s ním v luxusnom hniezdočku v Berlíne. Ich sused, minister propagandy Goebbels je očarený rovnako. Bezhlavo sa do nej zamiluje a po hádkach s Frohlichom sa Lída stane Goebbelsovou milenkou. Prichádza na scénu Goebbelsova manželka- chce svojho muža naspäť. Hitlerovi všetko povie a poprosí ho, aby vzťah slávnej herečky a jej neverného muža rozbil. Goebbels musí opustiť životnú lásku. Lída utečie z Nemecka. Škaredá minulosť ju dostihne…
Premiéra v kinách: 21.01.2016
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

VIDEO: Trailer – Lída Baarová (Devil’s Mistress)

Rodina na prenájom (Une famille à louer)

Osamelý milionár v najlepších rokoch má všetko, čo si môže priať- úspech, peniaze a moc. Rozhodne sa zmeniť život pôvabnej Violette, ktorá sa mu zapáči. Žije úplne odlišným životom- stará sa o dve deti, spláca dlhy a pretĺka sa životom, ako najlepšie dokáže. Prenajme si jej rodinu s bonusom naviac- rodinným chaosom, bežnými rodinnými hádkami a starosťami. Po čase zistí, že láska sa nedá kúpiť za peniaze…
Premiéra v kinách: 28.01.2016
Hodnotenie podľa CSFD: 66 %

VIDEO: Trailer – Rodina na prenájom (Une famille à louer)

Foto: film – Už teraz mi chýbaš (Miss You Already)