Ktoré doplnky vynosíte aj doma?

Aktuálna situácia, ktorá pretrváva už nejaký ten čas, moc nenahráva módnym trendom, používaniu make-upu či nakupovaniu týchto vecí. Asi každá z nás si prešla tou fázou, kedy jej šli poriadne na nervy tepláky, legíny a rozťahané oblečenie. Aj keď to je pohodlné, tak to nevyzerá nejako štýlovo. Máme pre vás tipy na doplnky, vďaka ktorým sa budete cítiť štýlovejšie aj doma a zároveň to bude stále pohodlné. Potom aj v teplákoch budete ako z prehliadkového móla.

Ktoré doplnky vynosíte aj doma? (Foto: unsplash.com)

Pohodlná obuv

Jedným z praktických doplnkov, ktoré používate každý deň okolo domu a aj keď vyrážate do ulíc, sú topánky. Ideálne, keď sú pohodlné a zároveň zaujímavé. Aby ste sa počas neustáleho pobytu doma cítili lepšie, tak si kúpte štýlové a zároveň pohodlné papuče do interiéru a nejaké pekné tenisky na vonku. Aspoň takto pozdvihnete svoj jednoduchý outfit a budete sa cítiť, ako keby ste mali niekam vyraziť. 

Pokrývka hlavy

Pokrývky hlavy sú nie len štýlové, ale ochránia vás pred slnkom a vetrom. Viete ich nosiť na prechádzky, ale aj keď trávite čas v záhrade. Aktuálne sú v trende veľké klobúky a šiltovky rôznych tvarov, farieb a materiálov. Takže, ak ste fanúšikmi takýchto doplnkov, tak by vám v skrini nemalo chýbať aspoň pár variantov.

Jednoduché šperky

Rovnako ako sme počas tohto obdobia prestali nosiť nepohodlné oblečenie a vysoké topánky, tak sa z našich outfitov vytratili aj šperky. No ak si nájdete také, ktoré vám nebudú zavadzať, budú vyrobené z kvalitných materiálov a zároveň sa budú hodiť ku každému outfitu, tak máte vyhraté. Ideálne sú jednoduché zlaté retiazky, zaujímavé prstene alebo viacero náušníc, ktoré sú len napichovacie. Visiace náušnice by sa vám len zbytočne zamotávali do vlasov a boli by nepohodlné.