Vyskúšajte zdravú náhradu kalorických limonád

Tiež potrebujete po dobrom jedle stravu zaliať čímsi sladkým? Niekto má vo zvyku dokonca pri jedle priebežne popíjať kolové nápoje či iné bublinkové malinovky, nemysliac pritom na to, že sú plné kalórií. Pochutiť si ale vieme aj na nápojoch zdravých, ktoré nás navyše nabijú množstvom energie.

Zdravý pitný režim vám zabezpečí Herbalife Nutrition

Všetci vieme, že najlepším nápojom na uhasenie smädu či hydratovanie tela je čistá voda, najlepšie dojčenská, to však neznamená, že si z času na čas nemôžeme zgustnúť aj na nápojoch s príchuťou. Tekutiny do tela dopĺňame priebežne počas dňa, aj bez pocitu smädu, preto je malá obmena chutí vítaná. Voda, ovocné a zeleninové šťavy, proteínové koktaily v prášku, ale aj rôzne tablety s príchuťou dokážu uspokojiť potreby nášho tela počas celého dňa. Spoločnosť Herbalife Nutrition zameraná na podporu zdravého životného štýlu formou výživových doplnkov prináša alternatívu aj k nezdravým sladeným bublinkovým nápojom. Tiež sa pri nich môžeme spoľahnúť na skvelú chuť, osvieženie či istú dávku kofeínu. Nápoj vo forme rozpustných tabliet Lift Off s citrónovo-limetkovou príchuťou od Herbalife Nutrition sa zaraďuje do kategórie energetických nápojov, preto netreba prekračovať odporúčané množstvo a konzumujeme ich striedmo.

Vyskúšajte zdravú náhradu kalorických limonád
Vyskúšajte zdravú náhradu kalorických limonád (zdroj: komerčný článok)

V nápoji Lift Off kraľuje guarana

Keď sa nám nedarí alebo od únavy ledva držíme hlavu vzpriamene, zvyčajne nám napadne uvariť si kávu. Kofeín je malý zázrak prírody, ktorý nás vždy vzpruží a niektorých dokonca nadopuje dobrou náladou. Možno však patríte do kategórie ľudí, ktorým káva nerobí dobre na žalúdok alebo vám jednoducho nevyhovuje jej chuť. Toto sa nedeje len v živote tehotných žien, ktoré kávu istý čas nemôžu ani len cítiť. Spoločnosť Herbalife Nutrion myslela pri vyvíjaní nápoja Lift Off aj na vás a do rozpustnej tablety vložila skvelú prírodnú prísadu s obsahom kofeínu – guaranu. Okrem toho sa v nápoji ukrýva aj vitamín C či vitamíny skupiny B, takže okrem kofeínovej vzpruhy získate aj dobrý pocit, že ste niečo spravili pre svoje zdravie. Šumivé nízkokalorické energetické tablety Lift Off si môžete len tak hodiť do kabelky a nosiť ich so sebou kamkoľvek. Stačí tabletu 1-2-krát za deň vhodiť do pohára s vodou a nielenže si osviežite tých pár minút počas popíjania, ale darujete svojmu telu potrebnú dávku energie a hydratácie.

Komerčný článok