Zvažujete nákup kabelky? Čo poviete na „crossbody“

Keď kupujete novú kabelku v novej sezóne, mali by ste zvažovať niekoľko dôležitých faktorov. Môže ísť o typ tela, pretože nie každá kabelka je ideálna pre každú ženu. Ak na to ale prídete na základe nevhodného výberu, môže byť už neskoro.

Zvažujete nákup kabelky? Čo poviete na "crossbody"
Zvažujete nákup kabelky? Čo poviete na „crossbody“ (Foto: panskaelegancia.sk)

Stavte na kvalitu, ktorá korešponduje s vaším telom

Napriek tomu, že môžete čerpať inšpiráciu od svetoznámych hviezd, nemusí to byť vždy dobrá voľba. Vyberte si dámsku kabelku vysokej kvality, ale zohľadňujte pritom tvar vášho tela.

Vyberte si kožu

Koža je skvelý materiál, pretože nestarne a nemení tak rýchlo svoje vlastnosti. Koženú kabelku môžete mať roky a stále bude vyzerať ako nová. Riaďte sa ako pri výbere topánok, ktoré majú uchovať vaše chodidlá v pohodlí a komforte. Aj vaša kabelka z kože bude takýmito vlastnosťami disponovať.

Vyberte si neutrálnu farbu

Buďte naklonená šedým, čiernym a hnedým odtieňom. Ide o klasické a viacúčelové farby, ktoré skombinujete naozaj so všetkým. Od džínsov až po elegantné spoločenské šaty.

Aj štýl a tvar kabelky je dôležitý. Poznáte crossbody kabelky? Umožňujú pohodlné nosenie tašky cez rameno, takže vaše ruky ostanú voľné. Menšie, ale naozaj vkusné a so splnením všetkých požiadaviek.

Menej je niekedy viac

Kabelka je doplnkom modernej ženy, ktorá o nej v mnohých prípadoch prezradí viac než by ste si mysleli. Na trhu je veľa okúzľujúcich trendových strihov s najluxusnejšími aplikáciami. Nemusia to byť ale kabelky na bežné nosenie, ktoré v skutočnosti ani nevyužijete. Pokiaľ ide o tieto veci, menej je niekedy viac.
Nezabudnite na jej čistotu. Kabelka by sa podľa etikety nemala nikdy pokladať na podlahu. Mala by ladiť s odevom, no nie je to zákon. Takže, ak sa vám ráno nepodarí zvoliť vhodnú kombináciu, nebuďte smutná, niektoré ženy to tak robia zámerne a sú považované za najviac trendové.

Text: PR