Poznáte aj tieto trendy dámske dioptrické okuliare?

Za to, že potrebujeme dioptrické okuliare sa netreba hanbiť. Sú rovnako dôležitou posilou ako aj iné zdravotné pomôcky. Určite nám dáte za pravdu, že pri výbere sa treba orientovať aj v trendoch a nových štýloch. Stávajú sa súčasťou našej tváre, pričom nechávame vyniknúť jej krásu a potláčame nedostatky. Okuliare nám majú zlepšovať sebavedomie, nemali by sme sa báť ich použiť, ale po celý čas sa s nimi cítiť dobre. Preto rozhodujú aj novinky v tomto sortimente!

Poznáte aj tieto trendy dámske dioptrické okuliare?
Poznáte aj tieto trendy dámske dioptrické okuliare? (zdroj: andreonegin / Shutterstock.com)

Sexy pohľad pristane každej dáme

Dosiahneme to aj zvýraznením línie očí a obočia. V tomto smere majú priam dokonale tvarovanie cat eye dioptrické okuliare. Oči akoby v nich prežiarili, pohľad sa stáva hĺbavejší, čo ho robí zaujímavejším a príťažlivejším. Vzhľad týchto dioptrických okuliarov neuberá ani na ich praktickosti a jednoduchej skladnosti. Zároveň si zachovávajú odolnosť, ale len za predpokladu, že si vyberiete z kvalitných plastových alebo kovových rámov.

Vidieť len samé okuliare?!

To sa ľahko môže stať, keď sa inšpirujete štýlom okuliarov s veľkým rámom. Ide skôr o retro model, ktorý si vyžaduje dobrý pomer medzi veľkosťou okuliarov, rozmermi a kontúrami vašej tváre. Príliš veľké vás môžu zneistiť, navyše prestávajú spĺňať základné funkcie. Neslúžia vašim očiam, ale vy im, aby ste si ich na tvári udržali.

V podstate tento model ilustruje, ako veľmi je dôležitá aj spontánnosť a zdravé sebavedomie pri nosení dioptrických okuliarov. Chcete si tento štýl udržať? Náš tip vás zavedie až k trendy dioptrickým okuliarom Tommy Hilfiger pre takto špecifické momenty. Mnohé sú určené nielen dámam, ale aj pánom, čo sa radi orientujú v aktuálnych novinkách.

V jednoduchosti je krása

To uplatňujeme napr. pri výbere praktických obdĺžnikových okuliarov. Sú trendy už niekoľko sezón a aby každou pôsobili ešte modernejšie, dizajnéri ich dopĺňajú o rôzne dekorácie a doplnky rámu. Znie to pre vás lákavo? Určite neprehliadnite ani tieto trendy medzi dioptrickými okuliarmi!

Komerčný článok