Ako pomôcť manželovi získať lepší pocit?

Erektilná dysfunkcia je jedným z najzávažnejších životných testov u mužov. Ak má človek pocit, že nie je schopný úplne reagovať na ženskú krásu a sexuálne ženu uspokojiť, riskuje, že si zarobí nielen problémy, ale aj komplexy a depresie, a to napriek skutočnosti, že 95 % všetkých prípadov je liečiteľných.

Ako pomôcť manželovi získať lepší pocit?

Niektorí muži sa potrebujú vo svojom sexuálnom apetíte naopak kontrolovať, a preto zvažujú vazektómiu, čím predchádzajú nechcenému oplodneniu. Ak sa ukáže opačný problém nedostatočného uspokojenia a dosiahnutia erekcie, uistite sa, že váš manžel dodržiava odporúčania lekára.

Ak je dôvod psychologického nepohodlia, použite najlepšie odporúčania, kam patria lepšia strava, viac fyzickej aktivity, psychická vyrovnanosť a podpora imunity. Za vykonanou obriezkou problémy erektilnej dysfunkcie určite nehľadajte.

Komunikujte spolu

Muž teraz nepotrebuje len sex, ale pocit jednoty, psychologickej blízkosti a emócií. V týchto momentoch preto nie je nič dôležitejšie a vzácnejšie ako komunikácia. Komunikujte so svojím manželom, porozprávajte sa o jeho problémoch, záležitostiach v práci, zdraví, snoch, plánoch a budúcnosti. Sme si istí, že pritom objavíte veľa nových vecí. Zdieľajte vtipné príbehy. Vráťte priateľstvo späť do svojho zväzku a trávte spolu viac času.

Pozor na lieky

Aj keď môže byť reklama na výživové doplnky najlepšia, nenechajte sa oklamať a bez konzultácie lekára nič neužívajte. Tiež by ste nemali užívať sedatívne, antispasmodické diuretiká, lieky proti chrípke alebo prechladnutiu bez konzultácie s lekárom. Ovplyvňujú krvný obeh a celú situáciu môžu len zhoršiť. Nebezpečné sú aj drogy a zariadenia na zlepšenie erekcie získaných v sex-shopoch. Pred rozhodnutím o kúpe sa poraďte so svojím urológom.

Buďte ohľaduplné, povedzte svojmu manželovi, že ste vždy na jeho strane a ste pripravená mu pomôcť a podporovať ho v ťažkých časoch.

Diskutujte o sexuálnych problémoch mimo spálne. A nie okamžite po neúspešnom kontakte. Neprestávajte ani s emocionálnou komunikáciou a myslite na to, že zdravie a láska sú vo vzťahu dôležité.

Text:PR