Ako si zjednodušiť príchod dieťatka na svet

Tehotenstvo a niekoľkomesačné očakávanie príchodu vášho potomka na svet je najkrajším obdobím života ženy. Samozrejme, že to nie je ľahostajné ani otcom, no pre ženy je toto obdobie oveľa viac osobnejšie, pretože sú s dieťatkom doslova prepojené.

Ako si zjednodušiť príchod dieťatka na svet
Ako si zjednodušiť príchod dieťatka na svet (Foto: porodnickygel.sk)

Žiadne stresy, škodí to plodu

Ak sa však pomaly začína blížiť samotný pôrod, menšia nervozita a stres sa môžu objaviť. To by ste nemali dopustiť, pretože to vášmu plodu neprospieva. Ak sa pozrieme na samotné prejavy stresu, sprievodným javom sa stáva mierne odkysličenie mozgu ženy. Spomínali sme prepojenie matky s dieťatkom a práve táto skutočnosť sa môže, ale nemusí prejaviť aj na niektorých funkciách mozgu novorodenca. Ak máte strach z pôrodu, vyskúšajte Dianatal gél, ktorý cestu potomka na svet uľahčí a zbavíte sa strachu a stresu z bolestivého pôrodu.

Pomôže vám

Pôrod je prirodzený spôsob, no niekedy sa môže niečo skomplikovať. Ak si to dokážete spríjemniť aspoň touto metódou, nič sa vám nestane. Gél sa postará o vytvorenie súdržnej kĺzavej vrstvy, ktorá zmenší trecie sily.

Vďaka týmto procesom by vaše dieťatko malo lepšie vykĺznuť cez pôrodný kanál, o čom sníva asi každá jedna matka. Ak si objednáte pôrodnícky gél, celkový pôrod sa dá skrátiť až o 30 %. A čo viac si priať, milé ženy, možno ešte dokonalého manžela. Ale späť k téme.

Nepotrebujete žiadny predpis

Nie každé zdravotnícke zariadenie vám poskytne plnú starostlivosť a všetky služby, o ktorých by ste si mysleli, že je to samozrejmosť. Tak nič nepodceňujte a pripravte sa na všetko dopredu. Bez stresov a v pohodlí. Bez predpisu a za lacný peniaz. Ak ide o zdravie a váš komfort, šetriť sa naozaj neoplatí.

Ak sa chcete vyhnúť stresu a nepríjemným pocitom, pôrodnícky gél je určite dobrá voľba. Situácie, ktoré chcete mať pod kontrolou si vyžadujú dobré plánovanie. Ak máte Dianatal, na to najdôležitejšie pripravená určite budete. Nám neostáva nič iné, len vám popriať veľa šťastných chvíľ, ktoré vám bude vaše dieťatko určite robiť.

Text: PR