MagazínŽena.sk
www.KuponyZdarma.sk

Noste hodinky, které podtrhnou vaši osobnost

26. apríl 2018 autor Redakcia, kategória Móda a krása

Každá z nás je iná, a práve v tom je krásna. Máme radi pekné oblečenie a doplnky preto, ako dokážu zvýrazniť náš štýl a ako cez ne vieme vyjadriť svoju osobnosť. Vybrali sme 5 typov ženských osobností a ku každému priradili tip na zajímavé hodinky. Nájdete sa medzi nimi?

Elegantná dáma

Lodičky, červený rúž zladený s nechtami a bezchybný účes. Ak ste vždy a všade za dámu, stavte na hodinky v kombinácii čiernej so zlatou alebo striebornou, rozhodnite sa podľa šperkov, ktoré nosíte. Hodinky v takýchto tónoch veľmi ľahko potom zladíte ku ktémukoľvek vášmu outfitu. Naším tajným tipom sú dámske hodinky Daniel Wellington, ktoré nájdete vo všetkých týchto kombináciách a navyše i materiáloch – je len na vás, či si vyberiete kožu alebo oceľ.

Daniel Wellington má vymeniteľný remienok - hodinky si môžete kedykoľvek prispôsobiť!

Daniel Wellington má vymeniteľný remienok – hodinky si môžete kedykoľvek prispôsobiť! (Foto: PR)

Odvážna trendsetterka

Nerobí vám problém obuť si tenisky k elegantnej sukni či šatám? Sledujete trendy či ich dokonca sama vytvárate? Potom potrebujete hodinky, ktoré nezapadnú v dave rúk, ale naopak, zdôraznia vašu jedinečnú osobnosť. Takými sú napríklad novinky z dielne amerického návrhára Michael Kors, ktoré prichádzajú v sviežich letných kombináciách ako levanduľová, mentolová či pudrová ružová. Michael Kors ostal opäť verný dômysleným dizajnom, a výber je tak len na vašej fantázii.

Buďte trendová vždy a všade s Michael Kors

Buďte trendová vždy a všade s Michael Kors (Foto: PR)

Športovkyňa telom i dušou

Ráno začínate behom a večer končíte v posilke. V telefóne všetky aplikácie, ktoré vám merajú kroky, kalórie, ubehnuté kilometre, výkon… A čo tak to všetko skĺbiť v jedných hodinkách? Najnovšie trendy v smart hodinkách kombinujú štýlové dizajny, funkcie a metriky od výmyslu sveta. Casio, Suunto alebo Timex? Zistite, čo vám najviac vyhovuje a majte svojho osobného trénera stále pri sebe.

Športové smart hodinky vám zmerajú tep srdca a pomôžu s tréningovým plánom

Športové smart hodinky vám zmerajú tep srdca a pomôžu s tréningovým plánom (Foto: PR)

Romantická duša

Ak rady siahnete po nežnej ružovej, kvetinových vzoroch a inšpirácie nachádzate vo vintage móde, podtrhnite svoj štýl hodinkami, ktorým neodoláte. Olivia Burton je značka dámskych hodiniek, ktorá je dievčenská, ovplyvnená prírodnými motívmi a plná odtieňov z jemnej farebnej palety. Nájdete tu ciferníky posiate kvetmi, alebo také, na ktorých si bezstarostne poletujú motýle. Je ťažké sa nezamilovať.

K týmto hodinkám vám stačí čistý outfit - sú ozdobou samy o sebe

K týmto hodinkám vám stačí čistý outfit – sú ozdobou samy o sebe (Foto: PR)

Nezávislá umelkyňa

Chodíte do kina na umelecké filmy, máte rada dobré knihy, fotíte, maľujete alebo jednoducho tvoríte? Pravdepodobne okolie rozpozná vaše individuálne ja už na prvý pohľad. Zrejme ani hodinky, ktoré si získajú vašu pozornosť, nebudú len také bežné. Zazzle.com je stránka, ktorá ponúka zbierku skutočne unikátnych a pozoruhodných hodiniek. Nájdete medzi nimi inšpirácie známymi obrazmi, rôzne vzory a farby. Každý ciferník je takým malým umeleckým dielom. Vybrané modely si navyše môžete prispôsobiť presne podľa seba!

Timestore.sk:
https://www.timestore.sk/Znacka/Daniel-Wellington/Daniel-Wellington-46941
https://www.timestore.sk/Znacka/Casio/Casio-Baby-G/Casio-Baby-G-28750

Text:PR